Kącik porad

    Porady i ciekawostki

ZAPACH DOMU — ZAPACH SZCZĘŚCIA

Nasze mieszkania, domy są coraz piękniejsze, wnętrza bardzo przemyślane a wyposażenie domu funkcjonalne, wygodne i eleganckie. Tak projektujemy i organizujemy naszą codzienność by w wolnych chwilach komfortowo wypoczywać, słuchać dobrej muzyki, rozmawiać, gotować i jeść.

Dostarczamy swoim zmysłom przyjemnych bodźców, które zapewniają nam dobre samopoczucie, jednak by nasze domowe królestwa spełniały rolę oazy niewątpliwie ważny jest zapach. Sposobów na piękny, kosmetyczny, miły dla nosa zapach w domu jest wiele: pieczenie domowych ciast, świece zapachowe czy olejki zapachowe, mamy jednak kilka wskazówek, które mogą stać się przydatne podczas pielęgnacji wnętrz:

  • Warunkiem koniecznym domowej świeżości jest regularne wietrzenie pomieszczeń, pościeli i tkanin dekorujących, ważne by robić to w takich porach dnia, w których nie przeszkadza zanieczyszczenie powietrza.
  • Przed odkurzaniem warto skropić płatek kosmetyczny swoim ulubionym balsamem do mycia i pielęgnacji domu Mill Clean i włożyć go do filtra lub delikatnie, w jednym miejscu zwilżyć balsamem worek do odkurzacza, wówczas kosmetyczny zapach balsamu wypełni sprzątane pomieszczenie.
  • Regularne sprzątanie być może nie jest miłym zajęciem ale gdy do mycia różnych powierzchni: podłóg, blatów, glazury czy parapetów użyjemy balsamu do mycia i pielęgnacji domu Mill Clean, wówczas efekty nie tylko będzie można dostrzec gołym okiem ale odczuć nosem.